Welltox

Co to je?

Co to je Welltox?

Welltox krém, což umožňuje poměrně krátké době, jak se zbavit pih a pigmentace. Je vyroben z výtažků vzácných rostlin podle starověké Čínské receptury s přídavkem unikátních aktivních složek. Jeho účinnost v boji proti pigmentace je klinicky prokázáno, a také na základě zpětné vazby od mnoha uživatelů.

Složení Welltox

Krém bělí kůži, ve svém složení pouze přírodní složky, z nichž každá má akce.
Řasy extrakt vyrovnává pleť, podporuje zesvětlení kůže, reguluje produkci melaninu. To také zabraňuje dalšímu výskytu pigmentace, to vám umožní zbavit se nenáviděných skvrny na kůži.
Olej z oliv, hroznů, mandlí již dlouho známý pro své cenné vlastnosti. Oni proniknout hluboko do kožních buněk, zjemňuje a hydratuje, poskytne intenzivní výživu a hydrataci.
Citron extrakt. To je již dlouho znám jako jeden z nejúčinnějších prostředků pro léčbu pigmentace. Rozjasňuje a bělí i notoričtí skvrny, odstraňuje volné radikály, obnovuje hladinu vitamínu C v buňkách.
Lékořice extrakt pomáhá zlepšit buněčný oběh. Cévy rozšíří v kůži, zvyšuje přívod kyslíku.
Kyselina glykolová dodává živiny do buněk pokožky, odstraňuje odumřelých kožních buněk, zpomaluje proces stárnutí.

Jak ji používat Welltox?

Používat krém Welltox snadné a pohodlné, je nutné aplikovat tlustou vrstvu na vyčištěnou pleť jako maska. Během 15 minut se nedoporučuje cvičení, a ne cítit stres, můžete jen ležet nebo sedět času. Další zbytky krém smyjte teplou vodou.
Rychlost aplikace je 2 měsících užívání by měl být každý den, nejlépe ve stejnou dobu, to je nejlepší před spaním.
Pozor! nenanášejte krém na obličej lokálně. K dosažení požadovaného účinku musí pracovat na všech kůže, podšívka její tón.

Cena


990 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Welltox? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Welltox?

Odborníci v oblasti kosmetiky, na vědomí, že k dosažení požadovaného účinku naneste krém Welltox by denní kurz 2 měsíce, pečlivě následující doporučení. Po měsíci a půl bude vidět dobrý vliv, ale okamžitě a zůstat na něm za to nestojí.
Je dokázáno, že krém je nejen boj s pigmentaci, ale s pihy, pupínky na kůži. Normální produkci melaninu, odstraňuje zarudnutí, žilky, rosacea. Po roce používání na kůži, a to i v oblastech silného pigmentace odlehčena tak, že to ukazuje, žádné skvrny, kromě toho, tón je zcela vymazána.
Malé vrásky, horní vrstvy kůže chránit před negativními účinky slunečního záření.
Jako výsledek – čistá, krásná a hydratovaná pokožka, hladká a zářivá pleť. Používat krém mohou jak ženy, tak muži, ale být jisti, že v souladu s pokyny pro použití, které jsou v každé obalové prostředky.