Valgus 2in1

Co to je?

Co to je Valgus 2in1?

Valgus 2 v 1 je revoluční ortopedický přípravek, který je účinný při poskytování tohoto typu problému bez jakýchkoliv operací nebo problémů s bolestí. Podle zkušeností mnoha lékařů a pacientů je známo, že tento přípravek působí velmi účinně ve stavu hallux valgus.

Valgus 2 v 1 je profesionálně vyvinutá ortopedická souprava, která se používá k léčbě problému zvaného hallux valgus. Výsledky tohoto výrobku jsou vědecky ověřeny a jsou k dispozici jako ideální řešení pro upevnění správné polohy špičky.

Při používání tohoto výrobku nemusíte projít žádným typem nepohodlí nebo bolesti. Jak víte, nesprávné umístění špičky může být velmi nepříjemné a nepříjemné, že byste měli řešit správné řešení. Tento výrobek je vyroben s velmi měkkým materiálem a je velmi účinný pro výrobu pozice vašeho prstu vědeckým způsobem.

Složení Valgus 2in1

Valgus 2 v 1 je vyroben ze silikonového materiálu. Valgus 2 In 1 je dodáván jako sada složená z pojezdového ústrojí a kolejnice. Otáčený prst může být upevněn kolejnicí. Kolejnice je vycpaná, aby se zabránilo tlakovým bodům.

Vysoce kvalitní materiály a polstrovaná oblast se vyhýbají tlakovým bodům a mozolům.
Valgus 2 V 1 fixuje zakřivený hrot v optimální poloze.
Použité materiály jsou hypoalergenní, a proto vhodné pro pokožku

Jak ji používat Valgus 2in1?

Produkt je ortopedický. Dodává se s pokyny od výrobce, jak jej používat. Nosí se na nohou a není těžké jej používat.

Chcete-li dosáhnout co nejlepšího výsledku, měli byste výrobek používat v noci nebo v klidu, protože může být nepříjemné chodit během dne.
Chcete-li získat výsledky, musíte je použít nejméně šest týdnů.
Může ho používat kdokoli a nezpůsobuje alergické reakce.

Cena

990
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Valgus 2in1? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Valgus 2in1?

Před použitím tohoto přípravku k léčbě hallux valgus, musíte pochopit jeho správné fungování pochopit vědu této léčby. Hlavní příčinou hallux valgus je poloha této části nohou. Při chůzi můžete snížit tlak na přední část nohy. Toto zařízení je navrženo tak, aby vytvořilo správnou vzdálenost mezi palcem a jinými prsty. V průběhu času se bude pohodlně zvyšovat a problém s hallux valgus s ním můžete zvrátit.

Chcete-li použít den a noc, dostanete s sebou dvě kolejnice. Valgustep bude pohodlný během dne, kde můžete provádět aktivity jako chůze, běh, posilovna, práce a tanec. Poskytne vám spoustu komfortu ve všech těchto aktivitách během dne. Dostanete také další vlak s názvem Valgustop Night, který vám poskytne pohodlí během noci, když si zasloužíte kvalitní spánek.