Titan Gel

Co to je?

Co to je Titan Gel?

Krém Titan Gel je bezpečný a efektivní prostředek na bázi přírodních surovin. Tento inovativní produkt umožňuje zvýšit mužský pohlavní orgán v několika velikostech v bezpečný způsob, jak bez chirurgického zákroku. Mnoho lidí, kteří používají tento produkt se podařilo zajistit, že je efektivní — viditelné výsledky viditelné již po 1 týdnu používání, a kvalita pohlavního styku zlepšení již po první aplikaci.

Složení Titan Gel

Krém Titan Gel součástí komplexu přírodních složek, které prošly všechny potřebné testy a splňují standardy kvality. Struktura tohoto nástroje zahrnuje takové aktivní přírodní složky: Peruánská Maca je rostlinný složka, která je efektivně využít v boji proti impotenci. To zlepšuje potenci, pomáhá ke zlepšení krevního oběhu v pánevní oblasti a zpomalit proces ejakulace. Maca stimuluje libido a posiluje imunitní systém. Epimedium je bylinný složka, která zlepšuje sexuální touhu u mužů. To zlepšuje kvalitu spermatu a zvyšuje pohyblivost spermií. Výtažek z Bodláku – součást, která zvyšuje produkci mužského hormonu testosteronu. Tento hormon zvyšuje libido, zlepšuje kvalitu pohlavního styku a zvyšuje jeho trvání. Triethanolamin je přísada, která zabraňuje předčasné ejakulaci, zvyšuje dobu trvání pohlavního styku. Lichen extrakt – stimuluje průtok krve do penisu a uvolňuje svaly pánevního dna. Lichen zvyšuje sexuální aktivitu mužů a dává důvěru. Kromě toho, na základě tohoto nástroje obsahuje řadu dalších komponent, které zlepšuje absorpci účinných látek. Další komponenty jsou také bezpečné pro tělo muži a nemají nežádoucí účinky.

Jak ji používat Titan Gel?

Umýt si ptáka a otřete ji měkkým ručníkem; Přinést penisu v erekci; Naneste dostatečné množství gelu na penis; TŘÍT lék do členského od základny k hlavě; nastavení znamená, že s lehkými pohyby masáží nedošlo k poranění jemné pokožky; tento postup se provede do 10 minut; Použijte gel 1 x denně alespoň po dobu 1 měsíce.

Cena


1300 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Titan Gel? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Titan Gel?

Samozřejmě, že účinnost krému závisí do značné míry na jednotlivce, ale první výsledky budou patrné po dvou týdnech používání:
1. Po prvním týdnu zvýšit citlivost penisu, a pohlavní styk se stane poněkud déle kvůli zpoždění ejakulace. Členem se může začít zvyšovat v průměru.
2. Po druhém týdnu výsledky, zdá se, že zvýšení délky penisu. To může růst jeden až dva centimetry.
3. Třetí týden se již přinést významné výsledky v podobě zvýšení o dva až tři centimetry. Zároveň bude zvýšit dobu trvání pohlavního styku a intenzitu orgasmu.
4. Po měsíci užívání léku, členských bude delší než pět centimetrů zvětšit jeho průměr. Penis se stane silnější a sexuální akt může dosáhnout více než hodinu. Zvýší nejen zkušenosti procesu, ale také rychlost montáže.
To vše povede ke zkvalitnění intimní sféry života, a to jak muži a ženy v okolí.