Snail Farm

Co to je?

Co to je Snail Farm?

Jedná se o omlazující sérum kůže, které se osvědčilo k odstranění vrásek na obličeji. Jedná se o vysoce kvalitní výrobek, který se úspěšně používá k redukci vrásek a jemných linek, lze jej také použít jako preventivní léčbu předčasného stárnutí.

Výrobky ke zkrášlení pokožky jsou mnohé, ale ne všechny zaručují dobré výsledky. V některých případech mohou pacienti používat botox, kosmetický přípravek, který způsobuje vážné vedlejší účinky, jako je například ochrnutí v oblastech obličeje, kde je aplikován, jako jsou oči, rty, čelo a tváře.

Složení Snail Farm

Syn Ake. To je považováno za účinný omlazující peptid, který má schopnost poskytovat větší pružnost na kůži. Přípravek je velmi účinný a používá se v bezpečných a omlazujících kosmetických ošetřeních, které prokázaly funkčnost na buněčné úrovni a podporují zdraví tkání. Nabízí také výhody ke snížení svalových kontrakcí a nervových impulzů, které ovlivňují zdraví kůže. Tato přírodní složka se používá pro obnovu a zjemnění pokožky a pro zlepšení vzhledu pokožky.
Přírodní sliz hlemýžďů. Je to přírodní složka, která se vyznačuje vysokým obsahem elastinu a alantoinu. Má vynikající omlazující účinek, který posiluje a regeneruje tkáně, což pomáhá pokožce vždy zůstat jasné a tónované. Hlemýžďový sliz je účinný při odstraňování vrásek způsobených věkem nebo jinými kožními stavy, které jsou způsobeny polutanty životního prostředí nebo slunečními paprsky. Tato složka vyživuje pokožku přirozeným způsobem, odlehčuje skvrny a odstraňuje nevzhledné vrásky na obličeji.

Jak ji používat Snail Farm?

Za prvé, výrobci tohoto výrobku obsahují indikace pro použití omlazujícího séra v balení.
Před použitím výrobku je nutné udržet pokožku tváře v čistotě.
Aplikujte sérum Snail Farm přímo na obličej provádějící kruhové masáže, dokud produkt zcela nepronikne do kůže.

Cena

990
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Snail Farm? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Snail Farm?

Působí především na zlepšení vzhledu kůže
Je to vynikající přírodní alternativa k omlazení pleti. Nepotřebujete plastické operace nebo používejte chemický botox, abyste udrželi mladistvý obličej.
Funguje hlavně zlepšením produkce kolagenu.
Může být používán ženami, které mají skvrny na kůži nebo trpí předčasným stárnutím.
Používá se jako účinná léčba pro větší tonizaci a jemnost pokožky. Snižuje také otok kůže.
Je prokázáno, že složky séra Snail Farm jsou ideální pro zkrášlení obličeje tím, že mu dávají atraktivnější a mladistvý obrys.