MaxLift

Co to je?

Co to je MaxLift?

MaxLift je new lifting sérum, které poskytuje téměř okamžitý účinek. Tento nástroj se používá pro facelift. To umožňuje vyhladit vrásky bez chirurgického zákroku nebo injekcí. Po roce používání MaxLift zlepšuje ovál obličeje. Účinnost léku zajišťuje jeho přírodní složení.

Složení MaxLift

Na základě MaxLift jsou přírodní aktivní složky, které mají vliv na příčinu vzniku vrásek. Lifting sérum obsahuje:
Kolagen. On je zodpovědný za výživu a hydrataci všech vrstev pokožky. Kolagen pomáhá obnovit poškozenou tkáň a vyhlazuje povrch dermis, což je více elastický.
Močovina. Látky chrání komponenty MaxLift v hlubších vrstev kůže, čímž se zesiluje efekt, který vytváří sérum.
Jíl. Poskytuje liftingový efekt. Podél cesty, věci, vyhlazuje vrásky.
Sodná sůl kyseliny hyaluronové. Komponenta má příznivý vliv na dermis. Hyaluronát sodný je kůže měkká a urychluje hojení poškozených tkání.
Díky přirozené struktuře MaxLift je bezpečný produkt, který nevyvolává negativní dopady. Sérum je non-návykové, a alergické reakce. To je kontraindikován v případech, kdy je individuální nesnášenlivost z oddělených složek.
MaxLift rychle a efektivně vyrovnat se s věkem související změny na kůži, dávat to zdravý vzhled.

Jak ji používat MaxLift?

Lifting sérum MaxLift snadné použití. Použít nástroj na obnovení kůže může domů. V průběhu času je nutné aplikovat jednu kapku séra. Je povoleno používat před použitím hydratační krém nebo make-up. Kosmetika vejde i do séra.

Cena


890 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit MaxLift? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje MaxLift?

První změny jsou viditelné po první aplikaci zvedací séra. Aktivní složky MaxLift, proniká do hlubších vrstev pokožky, hydratují a vyživují ji, zanechává pokožku hladší. Nástroj má jemnou texturu. Po nanesení složky séra se rychle vstřebává, takže to zůstává neviditelné pro ostatní.
Ve srovnání s jinými podobnými léky používané ke snížení vrásek, MaxLift stojí na jejich pozadí. Účinnost nástrojů, poskytuje inovativní složení.
Nejvíce aktivní močoviny a hydrolyzovaný kolagen. Obě látky stimulují přirozené mechanismy organismu odpovědný za stav pokožky. Komponenty zvyšují produkci kolagenu, čímž se zvyšuje jeho koncentrace v dermis vrstvy.
Každodenní použití MaxLift poskytuje stabilní a dlouhotrvající efekt. Díky lift sérum pleť rychle stává hladší, více elastická.