Germitox

Co to je?

Co to je Germitox?

Germitox je účinné protiparazitické léčivo, které je založeno na vlastnostech léčivých rostlin a dalších přírodních složek. Taníny, které tvoří vzorec, pomáhají vyčistit tělo různých druhů parazitů, aniž by poškodily zdraví.

Složení Germitox


Většina farmaceutických léčiv pro parazity má mnoho vedlejších účinků a komplikací, které výrazně zužují rozsah jejich použití. Germitox, který neobsahuje chemicky syntetizované a nebezpečné přísady, postrádá všechny tyto závažné nedostatky.
Vzorec antiparazitického komplexu zahrnuje:
šťáva z ovoce Sumy – vylučuje nejjednodušší parazity z těla, normalizuje složení střevní mikroflóry, zabraňuje průběhu hnilozivých procesů;
Ferula Dzhungarskaya rostlinný extrakt – má antibakteriální a antivirovou aktivitu, zmírňuje tělo nahromaděných toxinů a parazitů;
medvěd žluč – má výrazný antiparazitický účinek, díky čemuž medvěd může dlouhodobě spát dlouho bez poškození gastrointestinálního traktu;
komplex užitečných vitaminů a minerálů – zvyšuje účinek zbývajících složek vzorce, obnovuje tělo před účinky parazitární invaze.
Kombinované působení výše uvedených složek pomáhá vyrovnat se s parazity a patogenní mikroflórou, která může infikovat dospělé i děti. Přirozené složení léčiva eliminuje výskyt závažných nežádoucích účinků, takže nástroj může být použit prakticky bez kontraindikací, s výjimkou jednotlivých alergií na kteroukoli složku.

Jak ji používat Germitox?

Aby se účinnost antiparazitického komplexu plně projevila, je nutné dodržovat lékařské doporučení pro jeho použití. Pro děti mladší věkové skupiny od 3 do 6 let je přípravek předepsán třikrát denně, trvání kurzu je 10 dní. Děti 6-12 let užívají lék dvakrát denně po dobu 20 dnů. Všichni pacienti ve věku nad 12 let pijí léčivo dvakrát denně, délka trvání kurzu je 30 dní. Dávka pro každou věkovou skupinu je podrobně popsána v připojených pokynech.

Cena

890
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Germitox? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Germitox?

Po průběhu léku v těle se začíná objevovat pozitivní změny spojené se zbavováním se červů, bakterií a virů. Klinicky se projevuje následovně:
zmizení známky chronické únavy a stálé ztráty síly;
zlepšení pokožky;
nedostatek alergických a zánětlivých reakcí;
obnovení dobré imunitní ochrany.
Antiparazitární přípravek Germitox je předepisován nejen pro léčbu stávajících invazí, ale také pro jejich prevenci. Takové kurzy jsou pravidelně zobrazovány všem lidem se zvýšeným rizikem infekce v práci nebo doma.