Erogan

Co to je?

Co to je Erogan?

Erogan je inovativní lék používá k obnovení sexuální funkce u mužů. Nástroj má komplexní účinek na tělo, odstranění příčiny, která způsobila porušení. Pravidelný příjem Erogan zlepšuje erekci, čímž se zvyšuje dobu trvání pohlavního styku.

Složení Erogan

Součástí Erogan neobsahuje chemické látky, takže nezpůsobuje alergické reakce. Nástroj má komplexní účinek na všech orgánů reprodukční systém u mužů. Obnova potence je ovlivněna několika přírodních ingrediencí:
Ta chrpa extraktu. Zodpovědný za libido příslušenství. V důsledku působení chrpa extrakt mužů zvýšení sexuální schopnosti.
Ženšen kořen. Požadovaná součást v boji proti erektilní dysfunkci. Podél cesty, složené tóny celé tělo, obnovuje ztracenou sílu a posiluje nervový systém.
L-arginin-hydrochlorid. Je přírodní aminokyselina, která zvyšuje průtok krve do pohlavních orgánů. Takové účinky L-argininu zlepšuje a prodlužuje erekci.
Extrakt Muira Puama. Tóny se nervový systém. Látka stimuluje syntézu mužských hormonů, které jsou zodpovědné za účinnost.
Borové kůry. Inhibuje aktivitu bakteriální flóru a zabránit zánětu. Pomocí borové kůry, je možné, eliminovat stagnaci v tkáních, obnovit krevní oběh a látkovou výměnu.
Kombinace těchto léků poskytuje dlouhotrvající efekt. Vzhledem k jeho přírodní složky Erogan mohou být použity pro prevenci onemocnění reprodukčního systému u mužů a impotence. Nástroj zvládá dobře s aktivity patogenních mikroorganismů.

Jak ji používat Erogan?

Erogan je k dispozici ve formě kapek a tablet. Podle přiložených k léku podle pokynů nejprve musíte aplikovat dvakrát denně, ráno a večer. Erogan ve formě tablet by měl být opilý, jakmile před jídlem. V případech, kdy lék se používá pro prevenci onemocnění pohlavní oblasti, je třeba konzumovat každé 2 dny.
Doba trvání léčby v každém případě individuálně. V průměru, úplné obnovení potenci u mužů je pozorován po 4 týdnech pravidelného příjmu Erogan. A první výsledky působení léku projeví po 14 dnech. I když to není doporučeno přestat užívat lék v případě dosažení pozitivní efekt.

Cena


790 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Erogan? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Erogan?

Erogan nemá žádné kontraindikace pro použití, s výjimkou případů individuální nesnášenlivosti oddělených složek. Také to není určen pro nezletilé a osoby trpící nemocí kardiovaskulárního systému. Konečné dávkování a trvání léčby určí lékař.