Energy Beauty Bar

Co to je?

Co to je Energy Beauty Bar?

Energy Beauty Bar je poprsí s zlacení, a to účinně odstraní všechny změny související s věkem. Má kompaktní rozměry, je vždy možné provést. Poskytuje 100% účinek znatelný liftingový efekt je patrný již po prvním použití, vrásky zmizí, všechny viditelné vady.
Nástroj snadno odstraňuje věkem související změny na kůži, a to i v těžko přístupných místech. 60 sekund masér provádí 6 tisíc vibrace, tato frekvence má vědecký základ – poprsí je zahrnuta v optimální rezonance s kůži na buněčné úrovni, obnoví metabolické procesy, zvyšuje krevní oběh. V minimálním čase a poskytuje liftingový efekt.

Složení Energy Beauty Bar

Nyní anti-aging ošetření jsou k dispozici v domácnosti prostřednictvím masér Energy Beauty Bar. Je to malá kovová tyč s zlacení do 24 karátů IPG. Zlacení je přítomen pouze na špičce v přímém kontaktu s pokožkou. Zlaté ionty proniknout do pokožky, poskytují silný liftingový efekt. Zařízení má kompaktní velikost a nízká hmotnost. Prakticky tiché vibrace s obtížemi zachytil za ucho. Fibrovan způsobit příjemné pocity, účinně zmírnit napětí, omladit pokožku.
Masáž pozitivně etablovala mezi specialisty-kosmetička a běžné spotřebitele. Přístroj eliminuje potřebu chirurgického zákroku, použití jiné, stejně nebezpečné intervenčních metod k omlazení pokožky. Po postupu, obličejové kontury se stává jasnější a hladké pryč věku změnit, včetně hluboké vrásky na čele a nosoretních záhyby.

Jak ji používat Energy Beauty Bar?

Před použitím masér, musíte očistit svou tvář. Masáž s Energy Beauty Bar provádět plynulé pohyby, zařízení pohyby po masážních linií. Aby nedošlo k poškození zařízení, nepoužívejte to stojí úsilí, je mačkání v ruce. Postup netrvá déle než 10 minut. Provádět zvedání bod, musíte se obrátit masér druhé straně. Tento postup je navržen tak, aby odstranění vrásek, omlazení pokožky na spáncích a oční víčka. 30-60 dní pravidelného užívání masér zmizí všechny změny související s věkem v kůži, tvář vypadat mladší o 10 až 15 let.

Cena


1300 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Energy Beauty Bar? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Energy Beauty Bar?

Energy Beauty Bar masér je inovativní design kosmetiček a dermatologové. Podařilo se jim vytvořit revoluční průlom v boji proti věkové změny na obličeji. Ve vývoji je přístroj zapojen zlato výztuže postup se provádí pouze v elitní kosmetických salonech za velké peníze. V současné době, podobný postup byl k dispozici pro všechny ženy, které chtějí omladit pokožku doma. Podrobné informace o zařízení, odborníků a běžné spotřebitele zveřejněny na oficiálních internetových stránkách vývojáře masér.