DR Extenda

Co to je?

Co to je DR Extenda?

DR Extenda je speciální aplikace určená pro ty, kteří chtějí zlepšit tělo tón a aby se intimní život pestřejší. Složení obsahuje velké množství aktivních látek, které pozitivně ovlivňují stav těla.
Indikace a kontraindikace
Indikace zahrnují následující:
příznaky erektilní dysfunkce;
gipolipidemiâ;
únava;
ztráta libida;
konstantní ospalost;
fyzická únava;
stres;
zájem o sexuální aktivitu.
Hlavní kontraindikací je Alergie na některou složku výrobku. Použití léku by se měly ženy, které v těhotenství nebo krmení z mateřského mléka dítě.

Složení DR Extenda

Na doplňky aktivní složky DR Extenda patří následující: list extrakt z rostliny Damiana. Působí jako afrodiziakum a regenerátor. Urychluje obnovu zdraví. Zaručená prevence problémů spojených s močením; BOCKSHORNKLEE extrakt. Zodpovědný za zvýšení intenzity uvolňování testosteronu. Zabraňuje problémům s potencí extrakt z GRANÁTOVÉHO jablka. Zlepšuje kvalitu spermií. Penetrace do prostaty pomáhá zvýšit libido. Použití Doplněk, po předchozí konzultaci s ošetřujícím specialistou.

Jak ji používat DR Extenda?

K dosažení požadovaného výsledku, je doporučeno, aby se jedna tableta 20-30 minut před Snídaní a jednu tabletu před obědem. Musíte pít hodně vody. Boční hodnotu vzhledem k tři fáze účinku příležitost k vyřešení problému impotence. Lék je snadné použití, čímž se zvyšuje intenzita sexuálního styku Obecně. Zaručené rychlé a efektivní dosažení erekce, čímž se zvyšuje počet a kvalitu spermií Obecně. Reakce na stimulace zvyšuje kvalitu. To zajišťuje správné fungování těla. Posiluje imunitní systém, přispívá k normalizaci pohodu a snižují produkci potu. Po pohlavním styku, tělo se zotaví mnohem rychleji.

Cena


990 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit DR Extenda? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje DR Extenda?

V počáteční fázi, se tělo aktivně mokré, upravené pro pracovní fáze. Během aktuální fáze toku tím, že rozšíří krevní cévy v dolní části těla, která zlepšuje tok krve z cév přímo do erektilní tkáně penisu. Jako výsledek, to se dosahuje intenzivní cirkulace uvnitř penisu, normální erekci. To znamená, že doba trvání erekce je výrazně lepší. Během stabilizační fáze, která trvá dva týdny, protože tělo se začíná stabilizovat. Během této fáze, tělo kompletně obnoví normální erekci. Účinek přetrvává po dlouhou dobu.