CollaMask

Co to je?

Co to je CollaMask?

CollaMask je přírodní krémová obličejové masky, který je aktivně bojuje souvisejících s věkem kožních změn. Komplex léčivých látek v složení kosmetických produktů, odolává poškození vnějšími faktory a aktivuje přirozenou látkovou výměnu.

Složení CollaMask

Vzorec kosmetické masky se skládá výlučně z přírodních a organických složek. Pro maximální anti-aging efekt, vývojáři zvolili unikátní komplex složek, které podporují se navzájem a zajišťuje vysoký výkon.
Krém-maska CollaMask skládá z následujících účinných látek:
kolagen posiluje strukturu tkání, omlazuje pokožku, vyhlazuje pleť linky a vrásky, aktivuje regenerační procesy na hluboké úrovni;
minerální komplex aminokyselin — zpomaluje stárnutí kůže, blednutí, obnovuje metabolismus;
na palmarosa olej — hydratuje, napíná a omlazuje pokožku, potlačuje patogenní mikroflóru;
alginát sodný — odstraňuje nahromaděné toxiny z pokožky, zlepšuje vzhled pokožky;
betain — aktivně vyživuje pokožku a udržuje v ní intracelulární tekutiny, zabraňuje dehydrataci a sucha;
modrý jíl — hloubkově čistí póry a dává obličeji svěží a zářivý vzhled.
Kombinovaný účinek všech těchto složek poskytuje silný anti-stárnutí a zpřísnění účinek. Nudné a stárnutí kůže se stává svěží a zdravý vzhled, skrývá skutečný biologický věk.

Jak ji používat CollaMask?

Pro maximální výsledky, měli byste se řídit pokyny uvedenými v přiložené k léku podle pokynů. Žádné složité a bolestivé postupy, použití CollaMask nestanoví, ujistěte se, že pravidelně provádět některé jednoduché kroky:
důkladné čištění obličeje;
použití krém-masku na kůži hustou vrstvu;
po 20 minutách odstraňte zbytky prostředku na hadřík a pak umýt vodou.
Po zákroku, musíte použít hydratační krém, aby se zabránilo nadměrnému napínání kůže.

Cena


790 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit CollaMask? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje CollaMask?

Vysoká účinnost kosmetických přípravků díky unikátnímu složení jeho vzorec, který obsahuje pouze přírodní složky. Díky své přírodního původu, tyto látky mají schopnost proniknout hluboko do kožních vrstev, a jsou vysoce účinné v boji proti všem známkám stárnutí.
Kolagen obnovuje strukturu pleti, budování jakési podpůrné kostry. Aminokyseliny zvýšit zpomaluje metabolismus a všechny ostatní ingredience účinně vyživují, hydratují a vyživují živiny. Integrovaný efekt organických složek, poskytuje efekt, zcela srovnatelné s salon léčby, aniž by způsobily jakékoliv škody.