Casa Nova

Co to je?

Co to je Casa Nova?

Casa nova – přírodní komplex založený na extraktu Fungo Falo, který je určen pro muže, kteří chtějí do svého sexuálního života přidat nový zážitek. Média se součástmi obecného vzorce, zvýšení mužské potence, zlepšit kvalitu erekce, rozsah sexuálních vztahů, zvýšit pocit orgasmu. V srdci formulace Casanova – houbový extrakt Fungo Falo, jehož schopnost zlepšit schopnost mužů je již dlouho známa. desmoldantes prostředek ve formě kapalného extraktu poskytuje okamžité vyzvednutí a 100% v těle a rychlý účinek, který se hromadí a je zesílen v průběhu aplikace.

Složení Casa Nova


Extrakt impudicus falus, Puama extrakt muira extraktu Tribulus terrestris, guarana extrakt, extrakt Panax ginseng, L-karnitin-L-vinné, vitamín B12, vitamín C.

Jak ji používat Casa Nova?

Obnovení normálního sexuálního života, založení vztahů s opačným pohlaví a návrat vášně k rodinnému životu poskytuje lék na zvýšení potence. Vedle hlavních výhod je třeba zdůraznit řadu charakteristik přírodního prostředku:

Stimulant může být užíván s alkoholem;
lék není lékem, takže se vydává bez lékařského předpisu;
látka má dlouhou dobu skladování bez ztráty vlastností;
díky rozpustnosti kapslí dobře absorbuje tělo;
Používání léků se nedoporučuje pro osoby s kardiovaskulárními problémy, diabetes mellitus a při užívání jiných silných léků.
Přirozená příprava Kazanova tajemství vrátí předchozí zájem a závan pocitů do života manželského páru. Náprava obnovuje sebevědomí zralého muže, pomáhá řešit problémy s urogenitální funkcí a tonizuje tělo. Droga aktivuje procesy v reprodukčním systému mužů, což přispívá ke zvýšení sexuální aktivity a normalizace psychického stavu.

Cena

790
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Casa Nova? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Casa Nova?

Díky vyvážené kombinaci přírodních složek má fytosugar příznivý účinek na sexuální zdraví mužů:

žádné vedlejší účinky s konstantním použitím;
dobu expozice tělu po dobu až 3 dnů;
zvýšená fyzická a sexuální aktivita;
kontrola ejakulace;
zvýšení jasu a sytosti orgasmu;
zvýšená vzrušivost pro sexuální intimitu;
bezpečná a prodloužená erekce, když je nadšen sexuálním partnerem;
zvýšení mužského pohlavního orgánu na fyziologicky omezenou velikost;
obnovení sexuální touhy v dospělosti;
normalizace psychologického stavu;
Používá se pro preventivní účely.
Droga Casanova zaujímá vedoucí postavení na mediálním trhu, aby zvýšila sílu a normalizovala sexuální aktivitu. Problém sexuálních poruch v nejsilnějších sexuálních vztazích má anonymní charakter, ale nezbavuje vás všech kouzel a radostí ze sexu. Poslechněte doporučení zkušených odborníků a názor spokojených zákazníků.