Black Latte

Co to je?

Co to je Black Latte?

Black Latte je přírodní káva s přídavkem uhlí k boji proti nadváhy. K otázce ztráty váhy je třeba přistupovat moudře. Nedívejte se a netrápte se svým tělem. Uplynul čas, kdy dívky jedly jedy, arsen, parazity a tak dále pro hubnutí. V moderním světě se lékaři ujali detoxikace kávy. Ve skutečnosti se jedná o čistě přírodní antioxidant.
Díky svým vlastnostem pomáhá nápoj očistit tělo znečištěné struskami, popáleniny tuků, v důsledku čehož dochází k významnému snížení objemu, což je dobrá zpráva. Navíc je tělo nasyceno stopovými prvky, prospěšnými bakteriemi. To pomáhá udržet váhu na místě. Kromě toho ztráta hmotnosti prochází bez pocitu hladu, protože kompozice je vybrána kompetentním způsobem. Některé složky zvyšují pružnost kůže a zabraňují tak vzniku strie. Black Latte je nejlepší způsob hubnutí, protože tento nápoj je bezpečný a přispívá k vytvoření harmonické postavy.

Složení Black Latte

Demineralizovaná syrovátka.
Maltodextrin. Sladidlo, zcela neškodné pro tělo. Zlepšuje zažívací proces, stimuluje zdravou práci střev. Pomáhá při vstřebávání živin z potravin.
Kokosový olej. Součástí nápoje jsou různé kyseliny spalování tuků. Zrychlují metabolismus, pomáhají trávit potravu rychleji a odstraňují kalorie a tukové buňky z těla.
Instantní káva. Bezpečným způsobem potlačuje chuť k jídlu, objevuje se síla a aktivita. Káva odstraňuje chronickou únavu a eliminuje apatii a ospalost.
Kokosový extrakt
Uhlí zelenina
L-karnitin.
Pikolinát chromitý.
Čokoládová příchuť. Navíc snižuje chuť k jídlu, zlepšuje chuť.

Jak ji používat Black Latte?

Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, užívejte pravidelně nápoj. Délka přijímání je volena nezávisle.
Nalijte do nádoby dvě lžíce prostředků
Přidá se 200 g vody
Míchej
Pijte pomalu v malých doušcích.
Můžete si vzít kdykoliv vhodnou dobu, jednou denně.

Cena

1300
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Black Latte? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Black Latte?

Pro mnoho lidí v moderním světě je otázka hubnutí téměř klíčem. Je však důležité zhubnout vůbec, jak moc se pokusit udržet výsledek. To přispívá k pití Black Latte. Uhlíková káva se doporučuje užívat zkušeného lékaře, protože eliminuje přebytečné tuky, aniž by tím byla ohrožena zdraví a oslabující zátěž na těle.