Bitcoin Revolution

Co to je?

Co to je Bitcoin Revolution?

Bitcoin Revolution je automatický obchodní systém, který byl vytvořen v roce 2018 skupinou zavedených brokerů v bitcoinovém průmyslu a provádí obchody o 0,01 sekundy rychleji než své konkurenty, podle signálů vysílaných z trendů na kryptografickém trhu.

V rámci svého algoritmu se říká, že Bitcoin Revolution posílá signály o zlomek vteřiny rychleji než většina ostatních bitcoinových robotů.

Pokud jde o jeho tvůrce, v současné době není známo, kdo je jediným tvůrcem Bitcoin Revolution, ale říká se, že skupina makléřů, kteří jsou dobře spojeni s bitcoiny, spojila své síly, aby vytvořila dokonalý software. Protože mají veškeré know-how obchodování na svých vlastních platformách, šlo jen o to, jak opravit algoritmus a učinit platformu uživatelsky přívětivou. Lze s jistotou říci, že se jim to podařilo, a Bitcoin Revolution je skutečně jednou z nejjednodušších, přesto účinných platforem dostupných pro automatické investice.

Je Bitcoin Revolution legální? Ano!

Pokud jste na internetu hledali nejlepšího a nej legitimnějšího bitcoinového robota, pravděpodobně jste narazili na mnoho zkreslených recenzí a několik různých platforem. Někdy tyto recenze dokonce pocházejí z podrážděného a stinného zdroje.

Bitcoin Revolution se liší od většiny, ne-li všech platforem, které tam leží na internetu. Tento obchodní software provádí obchody za vás automaticky a dokáže dosáhnout úspěšnosti až 88%, v závislosti na tržních podmínkách.

Výsledky jsou podobné jako u ostatních bitcoinových robotů, které jsme testovali, jako je bitcoinový zisk nebo bitcoinový loofil. Tento robot nám poskytl spolehlivé zkušenosti v našem automatickém obchodování, zejména když jsme vybrali 10minutové časové intervaly a použili strategii Fibonacci. Během několika hodin se nám podařilo proměnit 250 $ na 441 $ – ne miliony, které některé reklamy tvrdí, ale slušný zisk.

Můžete vydělat peníze s Bitcoin Revolution?

Chcete-li začít obchodovat, musíte se nejprve zaregistrovat a vytvořit si účet na svých webových stránkách. Pamatujte, že software je zdarma k použití, ale musíte mít počáteční investici, abyste jej mohli skutečně použít v živém režimu.

Zde je krok za krokem, jak otevřít účet:

1. Registrace

Jakmile vstoupíte na web Bitcoin Revolution, stačí vyplnit formulář a vytvořit si bezplatný účet. Základní požadované informace jsou vaše křestní jméno a příjmení, e-mail a telefonní číslo. Budete také muset vytvořit heslo, abyste se mohli přihlásit zpět a zabezpečit svůj účet. Po dokončení registrace budete automaticky připojeni k jednomu z brokerů dostupných na platformě Bitcoin Revolution. Uvnitř bitcoinů doporučujeme, abyste si před investováním skutečných peněz vytvořili demo účet, abyste se seznámili s platformou.

2. Ukázkový účet

Bitcoin Revolution má svým uživatelům k dispozici demo účet. Po zvolení vytvoření demo účtu se dostanete na rychlou prohlídku funkcí tohoto účtu. Pro testování softwaru v plném rozsahu vám software udělí kredit 1 500 $. Tuto částku můžete použít k zahájení vlastních obchodů v demo režimu. Zbývá už jen kliknout na tlačítko „Auto Trade“ a nechat software běžet automaticky.

3. Živý účet

Po vytvoření účtu budete přesměrováni do obchodní místnosti. Tady přesně řeknete systému Bitcoin Revolution, jak chcete, aby obchodoval s bitcoiny a dalšími kryptoměnami, jak můžete vidět na obrázku výše. Níže najdete popis některých funkcí:

„Ovládací panel“ umožňuje zobrazit nastavení a postup vašeho portfolia a umožňuje vám přístup k úpravám a správě chování softwaru.
„Historie obchodování“ umožňuje zobrazit historii pozitivních i negativních transakcí.
 „Otevřené transakce“ vám umožní otevřít operační konzoli v reálném čase. Tímto způsobem můžete vyhodnotit výkon robota v daném okamžiku.
„Go live account / demo“ změní režim účtu a přivede vás k živé nebo demonstrační operaci.
Kryptoměny, s nimiž lze obchodovat, jsou bitcoin, ethereum, litecoin a zvlnění. Páry se obchodují proti EUR nebo USD a krypto / krypto. Jakmile vyberete páry, které chcete obchodovat, stačí vybrat množství souběžných obchodů, které chcete nastavit, a částku obchodu, kterou chcete začít pro každý obchod. Jakmile nastavení provedete, zbývá pouze provést počáteční vklad a kliknout na tlačítko „Automaticky obchodovat“.

4. Vklad
Jakmile prozkoumáte všechny své možnosti v bitcoinové revoluci a rozhodnete se začít s účtem Live, stačí provést počáteční vklad a nechat robota běžet. Doporučujeme začít skromnou investicí 250 $. Když vyděláte větší zisk, pokračujte v investování a nezapomeňte také některé z nich stáhnout.

Přijímané platební metody jsou kreditní a debetní karty Visa a Master, Neteller, American Express a Discover Network.

Jakmile provedete počáteční vklad, budete připraveni začít obchodovat s bitcoinovou revolucí a vydělávat denní zisky.

Jak to funguje Bitcoin Revolution?

Bitcoin Revolution nabízí svým uživatelům software zdarma. Důvodem je to, že tvůrci za platformou vydělávají mnohem více na objemu obchodů, na rozdíl od předplatného. Ve skutečnosti tvůrci bitcoinové revoluce tolik věří ve svůj obchodní algoritmus, že dostávají pouze 1% úspěšných obchodů každého uživatele. Jejich uživatelé však musí pouze vložit počáteční investici u makléře připojeného na platformě, nastavit doporučená nastavení a začít obchodovat. Celý tento proces netrvá déle než 20 minut denně. Je to tak jednoduché jako ABC:

Vytvořit účet.
Proveďte počáteční vklad u vybraného makléře ze seznamu.
Vyberte nastavení a zapněte automatické obchodování.
Nezapomeňte sledovat výkon na platformě Bitcoin Revolution. S kryptoměnami je mnoho volatility. Doporučujeme provést mírnou investici počínaje 250 USD.