AlcoBarrier

Co to je?

Co to je AlcoBarrier?

AlcoBarrier je inovativní nástroj, který je schopen neprodleně vylučovat produkty rozkladu alkoholických nápojů, k odstranění intoxikace a snižují chuť na alkohol. Na vývoji léku se zúčastnilo skupina výzkumníků. Jako výsledek jejich interakce tam byl vzorec, na základě zvláštní vědecké rozhodnutí.

Složení AlcoBarrier

Důležitým rysem AlcoBarrier je, že je založen výhradně na přírodních složek. Ingredience séra jsou vybrány tak, aby každý z nich intenzivnější účinek jiných látek. Vysoká účinnost AlcoBarrier v důsledku těchto přírodních složek:
Vitamín B6. Důležitým prvkem nedostatek, který negativně ovlivňuje stav nervové soustavy. Vitamin B6 obnovuje duševní stav člověka. Dlouhodobé a pravidelné konzumace alkoholu vede k nedostatku tohoto stopového prvku. Protože toto, celkový stav organismu se zhoršuje.
Kyselina jantarová. Zodpovědná za čištění tělo toxinů a dalších rozkladných produktů alkoholu. Kyselina jantarová urychluje jejich vylučování z těla. V důsledku působení této složky snižuje intenzitu kocoviny. Podél cesty, kyselina jantarová, kyselina obnovuje srdce.
Extrakt z pelyňku. Rychle odstraňuje příznaky toxicity alkoholu a zabránit kocovinu. Extrakt z pelyňku tóny celé tělo, poskytuje výbuch energie. Současně, složka zklidňuje nervový systém a posiluje imunitní systém.
Fibregum (acacia gum). Stimuluje orgány trávicího traktu, tím urychluje vylučování toxinů z těla.
Extrakt artyčoku. Stimuluje přirozené mechanismy odpovědné za ochranu celého organismu. Artyčok extrakt snižuje chuť na alkohol a rychle eliminuje příznaky otravy alkoholem.

Jak ji používat AlcoBarrier?

AlcoBarrier k dispozici ve formě prášku, který musí být zředěn v čisté vodě. Lék by měla být přijata 2-3 krát denně pro úlevu od účinků způsobených alkoholem.
Doporučujeme použít AlcoBarrier ne pít čaj nebo kávu na několik hodin. Maximální účinek prostředků lze dosáhnout, pokud budete pít 2 balíčky prášku. Trvání celkové léčby pro závislost na alkoholu je 1 měsíc.

Cena


790 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit AlcoBarrier? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje AlcoBarrier?

AlcoBarrier má komplexní účinek. To eliminuje příčiny intoxikace a zmírňuje příznaky. AlcoBarrier není návyková a vyvolává negativní důsledky.
AlcoBarrier potlačuje chuť na alkohol u lidí. Navíc, tento nástroj odstraňuje kocovinu.