Waist Trainer

Co to je?

Waist Trainer — výkon, korzet na hubnutí. Použití tvarování zařízení umožňuje dosáhnout vynikajících parametrů na tvar bez vyčerpávající cvičení a přísné diety.
Výrobek je certifikovaný a bezpečný pro zdraví. Podle klinických studií, korzet v mnoha ohledech lepší než známé analogy. Můžete si ji koupit na oficiálních stránkách za přijatelnou cenu.

Hodnotit tento příspěvek

Složení Waist Trainer

Korzet z latexu. Vzhledem k vysoké elasticitě materiálu je výrobek pevně k tělu a táhne to z obou stran. Korzet má vysokou pevnost a zbaven traumatizující detaily. Na sobě ne organical pohybu a nezpůsobuje nepříjemné pocity. Komfortní modely rozšířené o vnitřní bavlněný potah.
Výhodná poloha háčky ve třech řadách umožňuje nastavit kompresi. Při hubnutí je kupovat věci na velikosti příliš malé, není nutné, stačí vybrat požadovaný počet spojovacích prostředků, a přesuňte smyčku.

Jak ji používat Waist Trainer?

Pás korzet tvaruje pas do stálé expozice problémových oblastí. Sportovní a aktivní svalové zatížení zvyšuje účinek a umožňuje, aby se dosáhlo trvalých výsledků. Pokud není žádný čas jít do posilovny, můžete jen nosit korzet. Doporučuje se začít s 1-2 hodin denně. Po adaptační doba se zvyšuje na 9 hodin.
Zeštíhlující přístroj pomáhá ženám po porodu. To je skvělou alternativou k konvenční rovnátka. Korzet a snižuje stres na zadní straně, se táhne žaludek a výsledky ve formě. Waist Trainer pro hubnutí doporučují, aby každý, kdo chce zhubnout a sny o krásné formy. Není třeba nosit dolů tělo dlouhodobé diety a fyzické aktivity. Postačí dodržovat režim nošení. Každodenní používání korzet poskytuje dlouhotrvající účinek prostřednictvím následujících výhod:

Cena


1300 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Waist Trainer? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Waist Trainer?

Hubnutí tím, spalování tuků. Působí přímo na problémové oblasti, toto příslušenství může dosáhnout požadované obrysy postavy.
Snížení množství konzumovaných potravin. Chuť k jídlu není postižené, jen proto, že komprese v oblasti pasu, je třeba jíst velké porce jídla zmizí. To je strava, která je doporučena odborníky na výživu: lidé potřebují Jíst často a malé porce.
Technologie double odvolání. Použití moderních elastických materiálů zajišťuje těsné uložení zpět. Břicho je utažené a svalů a vnitřních orgánů nejsou porušována. To je hlavní rozdíl a výhoda korzet z klasické modely, jako účel.
Možnost regulace stupně komprese. S pomocí háčků, umístěných v několika řadách, je možné zvolit nejpohodlnější možnost, aby na sobě korzet. To je nosí pod oblečením. Pohodlný styl a fit výrobku neviditelný pro nečleny.
Správné použití WaistTrainer vytváří perfektní siluetu a přináší stejné nevýhody. Transformace bude patrný po několika týdnech: pas se stává tenčí, břicho se dohnat, špeků zmizí. Waist Trainer funguje nejen na snižování hmotnosti, spalování tuků. Nošení korzety posiluje páteře, normalizuje svalový systém a odstraňuje toxiny z těla.