Waist Trainer

Co to je?

Waist Trainer — výkon, korzet na hubnutí. Použití tvarování zařízení umožňuje dosáhnout vynikajících parametrů na tvar bez vyčerpávající cvičení a přísné diety.
Výrobek je certifikovaný a bezpečný pro zdraví. Podle klinických studií, korzet v mnoha ohledech lepší než známé analogy. Můžete si ji koupit na oficiálních stránkách za přijatelnou cenu.

Hodnotit tento příspěvek

Složení

Korzet z latexu. Vzhledem k vysoké elasticitě materiálu je výrobek pevně k tělu a táhne to z obou stran. Korzet má vysokou pevnost a zbaven traumatizující detaily. Na sobě ne organical pohybu a nezpůsobuje nepříjemné pocity. Komfortní modely rozšířené o vnitřní bavlněný potah. Výhodná poloha háčky ve třech řadách umožňuje nastavit kompresi. Při hubnutí je kupovat věci na velikosti příliš malé, není nutné, stačí vybrat požadovaný počet spojovacích prostředků, a přesuňte smyčku.

Jak používat?

Pás korzet tvaruje pas do stálé expozice problémových oblastí. Sportovní a aktivní svalové zatížení zvyšuje účinek a umožňuje, aby se dosáhlo trvalých výsledků. Pokud není žádný čas jít do posilovny, můžete jen nosit korzet. Doporučuje se začít s 1-2 hodin denně. Po adaptační doba se zvyšuje na 9 hodin. Zeštíhlující přístroj pomáhá ženám po porodu. To je skvělou alternativou k konvenční rovnátka. Korzet a snižuje stres na zadní straně, se táhne žaludek a výsledky ve formě. Waist Trainer pro hubnutí doporučují, aby každý, kdo chce zhubnout a sny o krásné formy. Není třeba nosit dolů tělo dlouhodobé diety a fyzické aktivity. Postačí dodržovat režim nošení. Každodenní používání korzet poskytuje dlouhotrvající účinek prostřednictvím následujících výhod:

Jak to funguje?

Hubnutí tím, spalování tuků. Působí přímo na problémové oblasti, toto příslušenství může dosáhnout požadované obrysy postavy. Snížení množství konzumovaných potravin. Chuť k jídlu není postižené, jen proto, že komprese v oblasti pasu, je třeba jíst velké porce jídla zmizí. To je strava, která je doporučena odborníky na výživu: lidé potřebují Jíst často a malé porce. Technologie double odvolání. Použití moderních elastických materiálů zajišťuje těsné uložení zpět. Břicho je utažené a svalů a vnitřních orgánů nejsou porušována. To je hlavní rozdíl a výhoda korzet z klasické modely, jako účel. Možnost regulace stupně komprese. S pomocí háčků, umístěných v několika řadách, je možné zvolit nejpohodlnější možnost, aby na sobě korzet. To je nosí pod oblečením. Pohodlný styl a fit výrobku neviditelný pro nečleny. Správné použití WaistTrainer vytváří perfektní siluetu a přináší stejné nevýhody. Transformace bude patrný po několika týdnech: pas se stává tenčí, břicho se dohnat, špeků zmizí. Waist Trainer funguje nejen na snižování hmotnosti, spalování tuků. Nošení korzety posiluje páteře, normalizuje svalový systém a odstraňuje toxiny z těla.
Získejte BEZPLATNOU konzultaci o produktu Waist Trainer

Zeptejte se manažera na všechny otázky, které Vás zajímají po telefonu.

Cena

1300
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Waist Trainer?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.