Titan Gel

Co to je?

Krém Titan Gel je bezpečný a efektivní prostředek na bázi přírodních surovin. Tento inovativní produkt umožňuje zvýšit mužský pohlavní orgán v několika velikostech v bezpečný způsob, jak bez chirurgického zákroku. Mnoho lidí, kteří používají tento produkt se podařilo zajistit, že je efektivní — viditelné výsledky viditelné již po 1 týdnu používání, a kvalita pohlavního styku zlepšení již po první aplikaci.

Titan Gel
4.7 (93.33%) 3 vote[s]

Složení

Krém Titan Gel součástí komplexu přírodních složek, které prošly všechny potřebné testy a splňují standardy kvality. Struktura tohoto nástroje zahrnuje takové aktivní přírodní složky: Peruánská Maca je rostlinný složka, která je efektivně využít v boji proti impotenci. To zlepšuje potenci, pomáhá ke zlepšení krevního oběhu v pánevní oblasti a zpomalit proces ejakulace. Maca stimuluje libido a posiluje imunitní systém. Epimedium je bylinný složka, která zlepšuje sexuální touhu u mužů. To zlepšuje kvalitu spermatu a zvyšuje pohyblivost spermií. Výtažek z Bodláku – součást, která zvyšuje produkci mužského hormonu testosteronu. Tento hormon zvyšuje libido, zlepšuje kvalitu pohlavního styku a zvyšuje jeho trvání. Triethanolamin je přísada, která zabraňuje předčasné ejakulaci, zvyšuje dobu trvání pohlavního styku. Lichen extrakt – stimuluje průtok krve do penisu a uvolňuje svaly pánevního dna. Lichen zvyšuje sexuální aktivitu mužů a dává důvěru. Kromě toho, na základě tohoto nástroje obsahuje řadu dalších komponent, které zlepšuje absorpci účinných látek. Další komponenty jsou také bezpečné pro tělo muži a nemají nežádoucí účinky.

Jak používat?

Umýt si ptáka a otřete ji měkkým ručníkem; Přinést penisu v erekci; Naneste dostatečné množství gelu na penis; TŘÍT lék do členského od základny k hlavě; nastavení znamená, že s lehkými pohyby masáží nedošlo k poranění jemné pokožky; tento postup se provede do 10 minut; Použijte gel 1 x denně alespoň po dobu 1 měsíce.

Jak to funguje?

Samozřejmě, že účinnost krému závisí do značné míry na jednotlivce, ale první výsledky budou patrné po dvou týdnech používání: 1. Po prvním týdnu zvýšit citlivost penisu, a pohlavní styk se stane poněkud déle kvůli zpoždění ejakulace. Členem se může začít zvyšovat v průměru. 2. Po druhém týdnu výsledky, zdá se, že zvýšení délky penisu. To může růst jeden až dva centimetry. 3. Třetí týden se již přinést významné výsledky v podobě zvýšení o dva až tři centimetry. Zároveň bude zvýšit dobu trvání pohlavního styku a intenzitu orgasmu. 4. Po měsíci užívání léku, členských bude delší než pět centimetrů zvětšit jeho průměr. Penis se stane silnější a sexuální akt může dosáhnout více než hodinu. Zvýší nejen zkušenosti procesu, ale také rychlost montáže. To vše povede ke zkvalitnění intimní sféry života, a to jak muži a ženy v okolí.
Získejte BEZPLATNOU konzultaci o produktu Titan Gel

Zeptejte se manažera na všechny otázky, které Vás zajímají po telefonu.

Cena

1300
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Titan Gel?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.