Nomidol logo

Nomidol

Nomidol
Hodnotit tento příspěvek
Oficiální obchod

Co to je?

Nápravný prostředek pro houby nehtů Nomidol je inovativní droga, vytvořená právě pro vás, abyste na problém navždy zapomněli. Mnoho lidí trpí houbovými lézemi a většinou jsou postiženi těmi, kteří navštěvují místa běžného užívání. Můžete si vyzvednout nemoc v bazénu, sauně, sportovní hale – existuje spousta možností. Bohužel, odstranění houby není tak snadné, jak bychom rádi. Dokonce i nejefektivnější drogy nejsou schopny pomoci pro jednu recepci, takže v každém případě stojí za to připravit se na dlouhodobou léčbu. Někdy to může trvat roky. Naštěstí nyní existuje lék Nomidol z nehtů houby na nohou, což zaručuje, že vás ušetří z nepříjemné nemoci.

Složení

Struktura obsahuje následující komponenty: Pižma, který poskytuje protizánětlivý účinek, urychluje regeneraci epidermálních buněk, je vynikajícím prostředkem pro transport aktivních složek léčiva do oblasti zánětu pokožky. Želvový olej je přirozenou složkou léčebného účinku, který rychle odstraňuje nepohodlí ve formě svědění, pálení nebo bolesti. Kyselinový olej, který je nejen silným přírodním antiseptikem, ale má silný ochranný účinek a také chrání před šířením plísňových infekcí. Olej Melissa je součást, která se osvědčila jako prostředek k zajištění pohodlí a uklidnění pokožky. Mikro- a makronutrienty, které jsou součástí oleje melissa, vylučují toxiny z buněk a jemně obnovují integritu povrchu pokožky. Valerijský olej je aktivní složkou pro stimulaci krevního oběhu, což eliminuje nepohodlí v problémových oblastech. Olej Hypericum obnovuje proteinovou obálku buněk postižených patogenní mikroflórou a poskytuje protizánětlivý a regenerační účinek. Olej matky a nevlastní matky zmírňuje nepohodlí - hoření, svědění a suchost, odstraňuje malé trhliny. Olej z čajové houby změkčuje pokožku, normalizuje práci potních žláz, odstraňuje nepříjemný zápach, vysychá mokré oblasti epidermis. Křenový olej - silné antibiotikum rostlinného původu, které má antiseptický a antibakteriální účinek, zvyšuje tok kyslíku na poškozený povrch kůže.

Jak používat?

"Nomidol" se aplikuje na nehty a pokožku nohou dvakrát denně. Musí být distribuován masážními pohyby do postižené oblasti a také zachytit nedaleké oblasti nezměněných tkání. Průběh aplikace: preventivní - 15 dní; terapeutické - 30 dní. Výrobce doporučuje, abyste si večer užívali krém Nomidol na nohou, těsně před spaním. To nám umožňuje prodloužit dobu působení na patogenní houbovou flóru.

Jak to funguje?

Aktivní složky léčiva pronikají do postižené oblasti a zničí spory houby. Poté se choroba nemůže rozvinout a postupně se ztratí. Nomidol má takové jedinečné vlastnosti: Odstraní všechny známé typy hub, které postihují kůži člověka, a také léčí jejich vnější projevy. Dává pocit pohodlí při jízdě. Po použití krému zmizí svědění, pálení a loupání. Lokalizuje zánětlivé procesy na kůži nohou. Snižuje pocení a eliminuje nepříjemné pachy. Podporuje inhibici destruktivních procesů v destičkách nehtů.

Kde koupit Nomidol?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.
Oficiální obchod

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *