Motion Free

Co to je?

„Motion free“ – je lék ve formě krému pro klouby okamžitě přináší své pozitivní akci, jinými slovy pacienta po první aplikaci bude cítit žádnou bolest. Průběh léčby trvá 30 kalendářních dnů, ale pokud by se situace spustila, bude s největší pravděpodobností vyžadovat ještě jednu léčbu.

Motion Free

3.5 (70%) 2 vote[s]

Složení Motion Free

Efektivita společného krému „Motion Free“ poskytuje bohaté vyvážené přírodní složení:
včelí jed – pomáhá odstranit svalové křeče, zlepšuje mikrocirkulaci krve;
propolis – rozpouští krevní sraženiny, aktivně léčí tkáně, zmírňuje bolest a otok;
včelí můra (extrakt) – zvyšuje tonus, pružnost a žilní cévní stěny klouby, zlepšuje viskozita synoviální tekutiny přispívá k usnadnění kluzného společných ploch vzájemně vůči sobě;
olivový olej – bohatý na mikroelementy a vitaminy užitečné pro klouby, urychluje metabolické procesy, je dokonale vstřebáván;
včelí podmor (extrakt) – zmírňuje bolest a zánět při exacerbacích;
cédová guma – pomáhá zmírňovat zánět, obnovuje a posiluje krevní cévy;
Včelí vosk – má hemostatický a regenerační účinek;
vitamíny – další složku léčiva, posílení žilných stěn, regeneraci tkání.

Jak ji používat Motion Free?

Tento krém je velmi snadné. Byl vytvořen pouze pro domácí použití. Celý postup netrvá dlouho a nezpůsobuje žádné nepříjemné pocity. Za prvé, postižená oblast (oblast, v níž se „kňučet“ klouby) se doporučuje omýt vodou a osušte ručníkem. Pak je třeba do dlaně vytlačit malé množství „Motion Free“ a masírovat do postižené oblasti. Vyčistit lékařskou strukturu není nutné. Pro zvýšení svého účinku může být vyhřívané místo zakryto teplou šatkou nebo ručníkem a nechat v takovém stavu po dobu třiceti minut. Postupujte třikrát denně, abyste dosáhli rychlého terapeutického účinku. Ale jako profylaxe s tímto krémem, můžete léčit nemocné stránky jednou denně.

Cena


1300 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Motion Free? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Motion Free?

Ortoped divu, doporučujeme „Motion Free“ pro pacienty všech věkových kategorií, kteří trpí problémy pohybového aparátu. Lokalizované účinek léku okamžitě dodává nutné obnovit stopových prvků do dutiny kloubního pouzdra a odstraňuje bolest.
Lék působí lokálně, přímo na postiženou oblast. Krém začne působit okamžitě po aplikaci, jeho aktivní složky zvyšují průtok krve do postiženého kloubu, zajišťují plnou výživu tkání.