Maxisize

Co to je?

Maxisize je inovativní nástroj, který zaručuje okamžité zvětšení penisu, a to jak v délce a v šířce. Průběh léčby umožňuje člověku cítit se jako skutečný macho v posteli. Aktivní složky pronikají do těla, pomáhají zvýšit penis délky až 8 cm a šířce 5 cm. Krém pracuje během pouhých několika minut po aplikaci. Maxisize pravidelná aplikace zajišťuje trvalé výsledky lepší a delší styk.

Maxisize
5 (100%) 1 vote[s]

Složení

Pozitivní účinek krému je zajištěna 3 skupin účinných látek: bílkovinné hydrolyzáty a aminokyseliny – poskytuje aktivní dělení buněk, které jsou zodpovědné za růst penisu; triethanolamin, které zpoždění ejakulace, prodloužení sexuální aktu, je zodpovědný za syntézu stavební materiál tkání; kolagen komplex – zvyšuje pružnost membrány zajišťuje intenzivní průtok krve a zvýšení citlivosti penisu. Díky použití krém zlepšuje výměnu živin a stimulaci produkce mužských hormonů.

Jak používat?

Tento nástroj se používá těsně před pohlavním aktem. Abych to lépe v jen půl hodiny předtím, než sex na ztopořený penis muže. S jeho příjemná, lehká textura, krém se rychle vstřebává a není třeba oplachovat. Aplikace krému Maxisize pozitivní dopad na dobu trvání pohlavního styku a pocity. Nástroj musí být použit každý den po celou dobu kurzu.

Jak to funguje?

Pokud vaše oblíbená dívka přestala splňovat rozměry člen, nebo je objektivně malý, zkuste krém Maxisize. Aktivní látky v jeho složení, vliv na tkáň penisu v takovým způsobem, že začnou protáhnout. Spolu s penis rozšíření se stane: posílení erekce; zvýšení citlivosti členem; aktivní produkci testosteronu. Jakékoliv porušení sexuální život mužů, může být indikací pro použití krému. Možná, že nedokážete uspokojit svou dívku, protože neustálém stresu, že vždy negativně ovlivňuje mužské libido. Krém vám pomůže cítit jistější, že se vám určitě bude líbit sami. Někteří muži mají při sexu je způsobena nedostatečnou erekci. Posílí to také pomůže krém Maxisize. Ale co je nejdůležitější, i při malých rozměrech penisu, víc se nemusíte starat. Po roce používání to bude delší a silnější, a budete schopni ohromit a překvapit svou ženu.
Získejte BEZPLATNOU konzultaci o produktu Maxisize

Zeptejte se manažera na všechny otázky, které Vás zajímají po telefonu.

Cena

790
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Maxisize?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.