Liquid Crystall logo

Liquid Crystall

Liquid Crystall
Hodnotit tento příspěvek
Oficiální obchod

Co to je?

Tekutá krystalizace je určena k ochraně různých povrchů před vlhkostí, nečistotami, prachem a ledem. Nejčastěji se tento sprej používá pro zpracování skla, zrcadel a světlometů automobilů, které jim dávají hydrofobní vlastnosti. Může být také použit k udržení čistoty a suchosti oken v budovách, skleněných vitrínách, dlaždicích a keramických obkladech. Vzhledem k vysoké odolnosti a bezpečnému složení výrobku může být použita jak pro vnější, tak pro vnitřní práci.

Složení

Prostředek neobsahuje škodlivé látky a sloučeniny v jeho složení. Je také bezpečné pro ošetření povrchů. Při výrobě spreje byl použit zvláštní inovativní vzorec, který činí tento výrobek odlišný od podobných výrobků s neuvěřitelně vysokou odolností a odolností proti oděru - vrstva kapalné krystalové neztrácí své ochranné vlastnosti po dobu dvanácti měsíců. Sprej neobsahuje parafin, vosk, silikony, organická rozpouštědla.

Jak používat?

Zvláštností tohoto výrobku je to, že jeho použití nevyžaduje speciální dovednosti, speciální nástroje nebo vybavené prostory. Takže každý nadšenec automobilu bude schopen samostatně zpracovat kapalnou krystalizaci automobilu. Sprej používejte tímto způsobem: Umyjte a vysušte auto. Vezměte injekční lahvičku sprejem do ruky a protřepejte. Rovnoměrně rozprašujte sprej na střechu, dveře, kapotu, víko zavazadlového prostoru, zrcadla a okenní tabule. Počkejte 10-15 minut a otřete všechny ošetřené povrchy měkkým hadříkem nebo hadříkem z mikrovlákna. Nechte vozidlo zapnuté po dobu 2-3 hodin, aby byl přípravek suchý. Následně bude vozidlo chráněno před vodou a nečistotami a může být použito jako obvykle. Zpracovávaný stroj lze umýt ručně kartáčem, speciálním nářadím a u myčky. Povlak je odolný proti otěru. Po dvanácti měsících je třeba léčbu opakovat.

Jak to funguje?

Při použití skla, keramiky nebo kovu sprej reaguje s ošetřovaným povrchem a vytváří na něm tenký a průhledný hydrofobní film. Vzhledem k takové základní povlak se stává prakticky nepodléhá smáčení a vynikající blokuje stříkající vodě, kapky deště, sněhu, prachu, nečistot, mráz a jakékoliv jiné znečištění. Externě pracovat Liquid Crystall je následující: když je upravený povrch (sklo, zrcadla nebo karosérie vozidla) Tekutina vstupuje, se nešíří a získané kapičky, které se působením gravitace jsou odvodňovány směrem dolů a spadnout na zem bez zanechání mokrou stopu a špinavé rozvody. V tomto případě, čím rychleji se auto pohybuje, tím rychleji vypouští nečistoty a vodu. Při rychlosti vyšší než 50 km / h se kapalina prakticky nezachycuje na povrchu a okamžitě se odvádí proudem vzduchu. Výhoda úpravy vozu s hydrofobním povlakem je následující: Auto zůstává čisté za všech klimatických podmínek, což vám umožňuje ušetřit peníze na mytí aut. V dešti a sněhu musí řidič zapnout stěračům vozidla méně často, což pomůže prodloužit jejich životnost. Samočistící čelní sklo vozu výrazně zlepšuje viditelnost při špatném počasí. Také hydrofobní povlak snižuje oslnění světlometů v noci, což zvyšuje komfort a bezpečnost jízdy. V zimě dochází na oknech k tvorbě méně ľadu, čímž se zkrátí čas zahřívání automobilu a následně se sníží spotřeba paliva. Auto tělo je pokryto hydrofobní fólie je chráněna před praskání laku a rzi, která se objeví pod vlivem dešťových srážek, což snižuje náklady na opravu.

Kde koupit Liquid Crystall?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.
Oficiální obchod

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *