Hondrocream logo

Hondrocream

Hondrocream
3.4 (67.5%) 8 votes
Oficiální obchod

Co to je?

Cream Hondrocream – certifikovaný lék, který nemá žádné analogy. Používá se k patologii a bolesti kloubů a doprovodným chorobám. Krém pomůže s bolestmi různých etiologií, včetně bolesti kloubů a svalů.
Většina krémy a náplasti od bolesti, které lze nalézt na pultech lékáren, se skládají z červené papriky. Při styku s lidskou kůží nebo dynamického tření pepř začne zahřívat, a tak dosáhl celkový analgetický účinek – od jeho krve v oběhu v kapilárách a žil rychlejší nese zásadní kyslík k buňkám než pohyb krev rychleji – méně stagnující procesy , existuje menší riziko vzniku krevních sraženin.
V komplexu s krémy a záplaty předepisují lékaři léky. Komplex léků užívaných pacientem a použité externí prostředky výrazně zlepšuje zdravotní stav.

Složení

Složení přípravku Hondrocream zahrnuje mimořádně neškodné složky rostlin: - mentol - chladicí složka; - kafrový éter - uklidňující účinek; - terpentýn - pro zahřátí; - červená paprika je také funkcí oteplování; - eukalyptový ether; - aether jedle; - sójový olej; - Výtažky z kaštanu a máty.

Jak používat?

Snadné použití, pohodlné a velmi užitečné pro vaše zdraví Hondrocream! Certifikace zboží probíhá v souladu s normami a požadavky právních předpisů, povolení a výrobní lze nalézt na obalu. Výroba tohoto nástroje je přísně kontrolována orgány dohledu. Doporučuje se, aby se na kůži aplikovalo malé množství krému, které bylo předem omyté a vysušené. Rub masáž akce, dokud nebudou absorbovány, asi 25-30 minut, není třeba odstranit krém z místa pacienta a rukou - v rozporu umýt mýdlem pod tekoucí teplou vodou. Aplikujte opatrně a nedovolte, aby se dostali do očí. Při zasažení očí okamžitě opláchněte teplou vodou. Aby bylo dosaženo trvalé terapeutický efekt, opakujte postup dvakrát denně, nejlépe ve stejnou dobu, a pak vaše tělo je bez nepříjemného bolesti v kloubech!

Jak to funguje?

Všechny tyto komponenty vzájemně spolupracují a stabilizují výměnu tepla a rovnováhu mezi chlazením a topením. Souhrnně, tyto složky se odstraní svalové napětí, zvýšit účinnost buněk, stimulaci oběhu v místě aplikace, což výrazně zlepšuje pohyblivost kloubu. Brzy, bolest kloubů vás nebude obtěžovat, stačí použít Hondrocream. Přírodní éterické oleje mají uklidňující, tonizující účinek. Výhodné použít krémy Hondrocream na imunitní systém, zlepšuje krevní oběh a mají dekongesci.

Cena

790
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Hondrocream?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.
Oficiální obchod

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *