Goji Cream

Co to je?

„Goji Cream“ – toto je dnes populární nástroj, který se týká anti-stárnutí kosmetických přípravků. Stárnutí pokožky přispívá, takže každá žena se snaží zachovat krásu obličeje a zdůraznit její obrysy.

Goji Cream

5 (100%) 1 vote[s]

Složení Goji Cream

Složení tohoto produktu zahrnuje: Extrakt goji bobulí je hlavní složkou tohoto léku. Druhým názvem této rostliny je dereza vulgaris. Bobule obsahují komplex vitamínů, velké množství aminokyselin a minerálů. Takový komplex umožňuje nasytit pokožku potřebnými součástmi, zabránit jejímu stárnutí a zlepšit regeneraci. Beta-karoten přináší pokožce mládí a zářivost, je pružný a zdravý. Tato složka se používá v mnoha drahých „luxusních“ výrobcích, protože má výrazný omlazující účinek. Vitamín C je přirozený antioxidant, který je ve velkém množství obsažen ve krému, pomáhá předcházet stárnutí pokožky a zvyšuje její ochranné vlastnosti. Aminokyseliny se podílejí na mnoha procesech pokožky a jsou také odpovědné za obnovení rovnováhy vody a tuku v dermis. Tyto cenné ingredience pomáhají udržovat dostatečné množství vlhkosti v buňkách a zabraňují vyschnutí. Železo je nezbytné pro normalizaci metabolických procesů pokožky. Aktivuje mikrocirkulaci epidermis a nasycuje buňky kyslíkem. Biotin a lykopen působí jako ochranné složky, zabraňují destrukci buněk a obnovují je. Vitamin E je součástí mládí, váže se na volné radikály a zásobuje buňky potřebným množstvím vlhkosti.

Jak ji používat Goji Cream?

Dodržování pokynů pro použití zvýší účinek krému: Předběžně je nutné vyčistit kůži a je žádoucí použít nejen mycí prostředek, ale také tonikum. Navíc se pravidelně doporučuje vyčistit obličej pomocí křoviny, což vám umožní odfarbovat keratinizované buňky. „Goji Cream“ se aplikuje v malých množstvích na pokožku obličeje. Odstraňte ji masážními pohyby podle pravidel pro aplikaci krému na obličej. Tím se zvýší mikrocirkulace krve a zvýší se absorpční schopnost tohoto léčiva. Je nutné počkat, až se úplně vstřebá. K tomu dochází po 5-10 minutách, po které můžete začít používat make-up. Pravidelnost aplikace dosáhne požadovaného výsledku.

Cena


1300 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Goji Cream? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Goji Cream?

Takže se správným přístupem k omlazení pokožky můžete dosáhnout úžasných výsledků a současně zůstávat spokojeni se sebou a vaším vzhledu, což ve skutečnosti každé děvče sní. Z tohoto důvodu by bylo snadné použít krém vyrobený z přírodních složek a zbavit se bezbolestně známky stárnutí. Vzhledem k tomu, že se krém může pochlubit bohatou paletou hodnotných látek, má nejpříjemnější účinky na pokožku a současně poskytuje správnou hydrataci a celkový balík péče. Získáte takový nástroj, nebudete litovat, protože je to skladiště cenných látek.