Fresh Fingers

Co to je?

Fresh Fingers – antibakteriální látka určená k potlačení zvýšeného pocení a nepříjemného zápachu nohou. Výkonný antimikrobiální účinek deodorantu spolehlivě chrání před aktivní reprodukcí bakterií žijících na kůži nohou. Jejich akumulace vyvolává vzhled přetrvávajícího zápachu. Denní použití spreje pomáhá udržovat hygienu, zabraňuje vzniku houbových chorob a má příznivý vliv na zdraví pokožky nohou.

Fresh Fingers

5 (100%) 1 vote[s]

Složení Fresh Fingers

Fresh Fingers obsahuje výhradně přírodní ingredience, které zajišťují jemný a bezpečný účinek na pokožku. Mezi hlavní složky postřiku:
Olej z čajovníku má vynikající hojivý a protizánětlivý účinek. Úpravou metabolických procesů tato složka zastavuje násobení škodlivých mikroorganismů a je překážkou pro proniknutí infekcí. Jedná se o jednu z nejvýkonnějších přírodních antiseptik, které se ukázaly jako vysoce účinné při léčbě kožních onemocnění.
Aromatické koncentráty rostlinného původu maskují nepříjemný zápach a zabraňují jeho šíření.
Deodorizační složky zúží póry, působí tonizující účinek na nádoby a regulují pocení.
Přírodní složení dezodorantů vylučuje vedlejší účinky a výskyt alergických reakcí. Kontraindikace jsou minimální. Aby se zabránilo podráždění, nedoporučuje se používat přípravek k poškození kůže nohou (rány, poškrábání, oděrky) a individuální nesnášenlivost vůči oleji z čajovníku.

Jak ji používat Fresh Fingers?

Aplikujte deodorant na čisté a suché nohy. Před použitím je injekční lahvička otřesena a končetiny jsou rovnoměrně ošetřeny. Používejte ponožky nebo boty po úplném vyschnutí výrobku. Zvláštní pozornost při léčbě nohou by měla být přeměněna na interdigitální oblast, kde se hromadí největší počet hub a bakterií. Pro větší účinnost se aplikace stříkání doporučuje dvakrát denně, zejména v létě, kdy je růstová aktivita bakterií značně zvýšena.

Cena


860 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Fresh Fingers? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Fresh Fingers?

Pro mnoho uživatelů se Fresh Fingers stalo záchranou a jediným způsobem, jak se zbavit nepříjemných příznaků a nepohodlí spojených s kožními problémy nohou. Pracuje komplexně. Vytváří spolehlivou neviditelnou ochranu, deodorant zajišťuje hojení ran a změkčovací účinek. Penetrací do pokožky sprej potlačuje životně důležitou aktivitu potních bakterií a zabraňuje vývoji patogenní mikroflóry. Dvojdenní denní aplikace zlepšuje stav kůže, chrání před vnějšími podněty a blokuje reprodukci houb. Fresh Fingers mohou být používány v jakékoli sezóně, a to jak pro prevenci, tak pro léčbu onemocnění. Při pravidelné aplikaci jsou stávající problémy účinně eliminovány a vzniká imunita vůči novým infekcím.