Fly Bra

Co to je?

Fly Bra je inovativní design výrobci z Japonska a ne padat v lásce s touto zázrak, je to prostě není možné. Neuvěřitelně pohodlné, pohodlné a praktické, bez jakékoli těžké kosti a tření bez ramínek, Fly Bra bude přínosem pro vás. Získat podrobný přehled o zajímavý nový produkt, nejprve uvažujme jeho hlavní charakteristiky.

Hodnotit tento příspěvek

Složení

Jaký je hlavní rozdíl mezi touto podprsenkou? Vnější strana podprsenky je z elastického materiálu, uvnitř je vyroben ze silikonu. Košíčky jsou spojeny kabelem, který je snadno nastavitelný. Proč jsou ženy častěji volí podprsenku Fly Bra? Důvody pro to je několik. Zde jsou hlavní výhody tohoto podprsenka je neviditelná: je možné nosit odhalující oblečení bez obav, že v nejvíce nevhodnou chvíli bude muset opravit uklouzl popruh. V Fly Bra bez ramínek, žádné popruhy, žádné; to je skutečný dar z nebes pro ty, kteří rádi nosí šaty s otevřenou zadní. Novinkou, provedený v barvě karoserie, lze nosit pod transparentní halenky a šaty; produkt je velmi praktické a trvanlivé. Při výrobě podprsenky byly použity spolehlivé a bezpečné materiály, které jsou zaručeně vydržet dlouhodobý provoz. Vysoce kvalitní tkaniny odolné vůči různým vlivům a v průběhu času, nejsou deformované a ne natáhnout. Produkt může být vystaven každodenní praní bez obav, že to bude zhoršovat a ztratit svůj původní vzhled; produkt nemá žádné švy, a proto zcela bez povšimnutí pod oblečením a je tak pohodlné, že to je často ve srovnání s "druhé kůže"; výrobek nemá pevné kosti, což znamená, že nebudete zažívat nepříjemné pocity při vybavení. Teď tření, podráždění a poranění kůže zůstane v minulosti. S Fly Bra budete spokojeni a pohodlné; podprsenka-neviditelná – univerzální, což znamená, že při nákupu nemusíte se bát, že velikost bude špatně. Jedinečná podprsenka se vešly všechny velikosti prsou. Pokud se dříve silikonové podprsenky může dovolit jen dívky s menšími Prsy, protože takové modely neodradilo velké poprsí, pak Fly Bra i ženy s objemnými Prsy cítit sebejistě a pohodlně.

Jak používat?

Před první čas, aby nosit nové oblečení, přečtěte si doporučení výrobce: Můžete osprchovat bez oleje, gely a krémy. Jinak, podprsenka bude klouzat po kůži, špatně držel. Otřete kůže s ručníkem. Uvolněte napětí na krajky a místo podložky na hrudi. Nastavení tkaničky na velikosti produktu, bezpečné Prsa v požadované poloze pozici. Ty by měly být naprosto pohodlné, bez komprese, žádný tlak, když na sobě věci.

Jak to funguje?

Původní FlyBra – ideální pro dámy. Stylový a elegantní model ideální pro oblečení s hlubokými výstřihy. Žena se cítí tato podprsenka je velmi pohodlné vzhledem k efektu "druhé kůže". Velké plus tohoto modelu je, že nejsou tam žádné tlačítka popruhy a přezky, vykostění a popruhy, dráždí citlivou pokožku.
Získejte BEZPLATNOU konzultaci o produktu Fly Bra

Zeptejte se manažera na všechny otázky, které Vás zajímají po telefonu.

Cena

1300
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Fly Bra?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.