Fish XXL logo

Fish XXL

Fish XXL
3 (60%) 3 votes
Oficiální obchod

Co to je?

Fish XXL je inovativní pudr pro rybaření. Je založen na nejnovějších vědeckých experimentů. To je skvělý prvek pro kousnutí, která plní dvě důležité funkce: láká ryby na jednom místě a dává jí zvýšila chuť k jídlu pro hlavní složky obsažené ve složení.
Nákupem sprej aktivátor Fish XXL, můžete jej použít pro rybolov jako dravé a klidné ryby, kdykoliv během roku. Jen léčit umělé návnady stříkací a plovoucí v rybníku. Jak uvádí výrobce, garantováno ryby bude kousat bez ohledu na povětrnostní podmínky a místa. Je pravda, že aktivátor vlastně funguje? Učit se z recenze.

Složení

Ve složení sprej-aktivátor Fish XXL zahrnuty jako návnadu komponent, jako jsou: Slon česnek. To přitahuje kapra, čočka, kapr a štika. Olej kolem konopí. To přináší čočka, bílý cejn, CONV, lín, plotice. Kaffir Vápno. To přitahuje kapra, čočka, plotice. Bílkoviny kolem chobotnice. On láká, candát, sumec, mník, Rotana, amur.

Jak používat?

Použití Fish XXL podle přiloženého návodu k použití: Sprej na žádnou návnadu, vhodné i pro obyčejný kus chleba. Při lovu mírové druhů ryb naneste 2-4 zilch aktivátor na návnadu. Hovoříme-li o predátory a opatrnější jedinci, pak sprej 7-8 krát. Postup opakujte po 2-3 ulovených ryb.

Jak to funguje?

Sprej aktivátor Fish XXL má mnoho užitečných vlastností: Má silný vliv na čichové receptory ryb. Návnady s jeho aroma jako pečlivé a klidné ryby a dravci na rybářské místě. Má dráždivého účinek na nervová zakončení ryb, odříznutím mozku, takže to zůstává na háku. O Fish XXL nechal hodně skutečné recenze. Aktivátor je velmi populární mezi rybáři. Nástroj je založen na zhoršení čichové receptory ryb. Látky se specifickou vůní, pád do přehrady a rozpustit ve vodě. Proto, pokud jsou tyto vody se polykají ryby, to je narušení nervových zakončení, takže tam je naprosté vypnutí mozku. To umožňuje zůstat na vašem háčku.

Cena

1350
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Fish XXL?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.
Oficiální obchod

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *