Energy Beauty Bar

Co to je?

Energy Beauty Bar je poprsí s zlacení, a to účinně odstraní všechny změny související s věkem. Má kompaktní rozměry, je vždy možné provést. Poskytuje 100% účinek znatelný liftingový efekt je patrný již po prvním použití, vrásky zmizí, všechny viditelné vady.
Nástroj snadno odstraňuje věkem související změny na kůži, a to i v těžko přístupných místech. 60 sekund masér provádí 6 tisíc vibrace, tato frekvence má vědecký základ – poprsí je zahrnuta v optimální rezonance s kůži na buněčné úrovni, obnoví metabolické procesy, zvyšuje krevní oběh. V minimálním čase a poskytuje liftingový efekt.

Energy Beauty Bar
5 (100%) 1 vote[s]

Složení

Nyní anti-aging ošetření jsou k dispozici v domácnosti prostřednictvím masér Energy Beauty Bar. Je to malá kovová tyč s zlacení do 24 karátů IPG. Zlacení je přítomen pouze na špičce v přímém kontaktu s pokožkou. Zlaté ionty proniknout do pokožky, poskytují silný liftingový efekt. Zařízení má kompaktní velikost a nízká hmotnost. Prakticky tiché vibrace s obtížemi zachytil za ucho. Fibrovan způsobit příjemné pocity, účinně zmírnit napětí, omladit pokožku. Masáž pozitivně etablovala mezi specialisty-kosmetička a běžné spotřebitele. Přístroj eliminuje potřebu chirurgického zákroku, použití jiné, stejně nebezpečné intervenčních metod k omlazení pokožky. Po postupu, obličejové kontury se stává jasnější a hladké pryč věku změnit, včetně hluboké vrásky na čele a nosoretních záhyby.

Jak používat?

Před použitím masér, musíte očistit svou tvář. Masáž s Energy Beauty Bar provádět plynulé pohyby, zařízení pohyby po masážních linií. Aby nedošlo k poškození zařízení, nepoužívejte to stojí úsilí, je mačkání v ruce. Postup netrvá déle než 10 minut. Provádět zvedání bod, musíte se obrátit masér druhé straně. Tento postup je navržen tak, aby odstranění vrásek, omlazení pokožky na spáncích a oční víčka. 30-60 dní pravidelného užívání masér zmizí všechny změny související s věkem v kůži, tvář vypadat mladší o 10 až 15 let.

Jak to funguje?

Energy Beauty Bar masér je inovativní design kosmetiček a dermatologové. Podařilo se jim vytvořit revoluční průlom v boji proti věkové změny na obličeji. Ve vývoji je přístroj zapojen zlato výztuže postup se provádí pouze v elitní kosmetických salonech za velké peníze. V současné době, podobný postup byl k dispozici pro všechny ženy, které chtějí omladit pokožku doma. Podrobné informace o zařízení, odborníků a běžné spotřebitele zveřejněny na oficiálních internetových stránkách vývojáře masér.
Získejte BEZPLATNOU konzultaci o produktu Energy Beauty Bar

Zeptejte se manažera na všechny otázky, které Vás zajímají po telefonu.

Cena

1300
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Energy Beauty Bar?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.