Cream for Varicosity ZDOROV logo

Cream for Varicosity ZDOROV

Cream for Varicosity ZDOROV
Hodnotit tento příspěvek
Oficiální obchod

Co to je?

Krém vosk varixy Zdorov – příprava pro léčbu křečových žil, proniká do hlubších vrstev dermis, posílila cévy, stimuluje krevní oběh a brání vzniku trombózy. Během léčby jsou nohy očistí od žilky, žíly kúra může trvat až 2-3 měsíců.
Zdorov krém pomáhá zbavit tíže v lýtkách, zmírňuje otoky, má uklidňující účinek.

Složení

Neobsahuje sírany, parabeny a silikony! Včelí vosk. Má hydratační a nutriční účinek. Zlepšuje krevní oběh, zastavuje zánět. Kůže je pružnější a odolnější. Výtažek z včelího vosku. Má silný antiseptický a protizánětlivý účinek. Extrakt z hovězího ohně. Normalizuje krevní oběh, čistí cévy toxinů a toxinů. Stimuluje metabolické procesy v buňkách pro intenzivní regeneraci. Výtažek z propolisu. Odbourává uzly, zabraňuje tvorbě krevních sraženin. Odstraňuje otoky. Včelí jed. Eliminuje křeče, normalizuje mikrocirkulaci krve. Eliminuje pocit těžkosti v končetinách. Cedrová guma. Nasycuje stěny nádob s kyselinami, oleji a antioxidanty a posiluje je zevnitř. Vrací žíly ke zdravému vzhledu. Olivový olej. Již dlouho je známo, že má vlastnosti k léčení křečových žil. Eliminuje zánět, obnovuje elasticitu stěn cév. Další komplex vitaminů. V krému byly přidány vitamíny B, A, E, C.

Jak používat?

Aplikujte tenkou vrstvu krému na postižené oblasti - v místech, kde jsou žíly vyslovovány, existují cévní klíčky a kotníky pro zmírnění závažnosti a otoku. Předem vyčistěte pokožku, umyjte pot, prach s roztokem mýdla, můžete navíc otřít rostlinným tonikem. Během aplikace netiskněte žíly, pohyby by měly být snadné a vzdušné. Stačí, abyste krém naneste jednou denně před spaním, ale v případech silné bolesti můžete zvýšit frekvenci aplikace až dvakrát denně.

Jak to funguje?

Krém ZDOROV se vstřebává do dermis a začne léčbu. To dělá stěny nádoby odolné a elastické. Po 20-30 minutách po aplikaci odstraní slabost nohy a eliminuje otoky. Léčí zánět. Vyživuje a hydratuje pokožku. Neumožňuje tvorbu krevních sraženin.

Kde koupit Cream for Varicosity ZDOROV?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.
Oficiální obchod

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *