Choco Lite logo

Choco Lite

Choco Lite
3 (60%) 17 votes
Oficiální obchod

Co to je?

Choco Lite – je unikátní produkt, který je zamířený na efektivní a bezpečné hubnutí. Tento koktejl se objevil na trhu relativně nedávno, však okamžitě získal oblibu mezi tisíce lidí. Novinka byla zhodnocena nejen ženy, které pozorně slědují za svou postavou, ale rovněž i můži, kteří se snaží zhubnout.

Spolu s Choco Lite můžete zhubnout do 24 kg za 4 týdny. Zároveň budete vždy v dobré náladě a plné energie. Hubněte s radostí. Choco lite – jediny svého druhu produkt, který by se chtělo jíst zas a znovu.

Složení

Kromě hub Linčži Choco lite se skládá z bobulí Goji i Acai, kakaových bobů, semínek Chia, zrnek zelené kávy, taninu, kofeinu, methylxanthinů, kyseliny stearové.
  • Role přírodního kakaa je sekundární, tento produkt přídává koktejlu příjemnou vůni a chuť, má nepatrný terapeutický účinek.
  • Zelená kávová zrna způsobují snížení chuti k jídlu, přidává energie a síly.
  • Bobule Acai obsahují kyanidin, který zabraňuje tvorbě nových tukových buněk.
  • Díky bobulím Goji v organismu se spustí proces spalování tuků. Také ony normalizují krevní tlak a cukr v krvi.
  • Semínka Chia zabraňují ukládání tuků a zvyšují fyzickou odolnost.
  • Kofein, tanin, methylxanthin - zvyšují životní tonus, zlepšují náladu, snižují chut k jídlu.
  • Základní složka produktu - houby Linčži - normalizuje metabolismus, odstraňuje příznaky intoxikace a snižuje hladinu cholesterolu v krvi spolu s kyselinou stearovou.

Jak používat?

Choco Lite je skvělým začátkem nového dne, a proto se doporučuje ho užívat při snídani. Vzhledem k tomu, že v jeho složení je mnoho složek, které schopné přídat energie, uživání nápoje ráno poskytne dobrou náladu pro celý den. A to je nesmírně důležité v současným prostředí neustálého stresu a vysoké únavy. Rovněž můžete pít koktejl během oběda. Hlavní věc - aby odmítnout užívání před spaním a ve večerních hodinách. Každé rano je zapotřebí užívat jenom 2-3 čajové lžičky směsi, které je nutno zalít sklenicí vroucí vody. Po uplynutí 30 minut koktejl je přípravený k použítí. Pro dosažení maximálního účinku na hubnutí, odborníci doporučují jíst před použitím Choco lite proteinovou tyčinku nebo pít trochu kefíru.

Cena

890
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Choco Lite?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.
Oficiální obchod

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *