Cellulium logo

Cellulium

Cellulium
Hodnotit tento příspěvek
Oficiální obchod

Co to je?

Chlupatý krém s pepřem Cellulium je revoluční kosmetický přípravek, který pomáhá v krátké době zbavit se různých nedostatků postavy. Tento kosmetický přípravek se perfektně stará o vaše tělo, hydratuje a tónuje pokožku, eliminuje pomerančovou kůru a zvyšuje pružnost pokožky. Po 7 dnech pravidelného používání tohoto léku najdete vynikající výsledek. Díky odtučněnému krému s pepřem Cellulium již není potřeba vyčerpávající diety a fyzická námaha.

Složení

Hubnutí krém na bázi pepř Cellulium zahrnuje aktivní komplex účinných látek, skládající se ze čtyř aktivních složek: paprika Extract - hlavní aktivní složky nástroje, který má aktivní tonikum a proti celulitidě účinek. Paprika pomáhá urychlit krevní oběh a lymfatickou drenáž na postižené oblasti těla, aby spouštět základní procesy lipolýzy. Červená paprika má pozitivní vliv na kůži, což je tón, pružnost, hebkost a smetanovost. Extrakt z oliv - aktivní krém látka, která podporuje pronikání účinných látek do hlubších vrstev pokožky. To pomáhá zlepšit metabolismus látek v tkáních, zejména lipidový metabolismus a zrychlit krevní oběh do problémových partií těla. Výtažek z mořské řasy - přírodní složka, která zlepšuje tón pleti a pružnost, a se potýká s proudy prohýbání epidermis. Mořské řasy nasycují tkáně kyslíkem a mikroživinami. Extrakt Hypericum je látka, která zabraňuje hromadění nadbytečných tukových usazenin v subkutánní vrstvě. Zabraňuje akumulaci tekutin a podporuje odstranění otoku z kůže, aktivuje metabolismus látek. Extrakt sv. Jana je účinný při léčbě celulitidy a dalších nedokonalostí pokožky.

Jak používat?

Pokyny pro použití krému Cellulium: Před aplikací krému doporučujeme provést kontrastní sprchu a důkladně očistit pleť. Použijte malé množství peněz na dlani. Distribuujte krém na problematické oblasti těla s aktivním masážním pohybem. Smetanu pravidelně používejte po dobu jednoho měsíce.

Jak to funguje?

Krém s červeným pepřem Cellulium - účinný prostředek pro snížení tělesné hmotnosti, který má přímý vliv na problém a přispívá ke zlepšení zdraví a vzhledu kůže. Použití Cellulium umožňuje dosažení vynikajících výsledků po 7 dnech pravidelné aplikace. Krém na hubnutí s pepřem Cellulium má efektivní účinek a poskytuje úžasný výsledek.

Kde koupit Cellulium?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.
Oficiální obchod

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *