Big Bust

Co to je?

Big Bust je inovativní gel, který se stal skutečný průlom. Více výzkumných nástrojů potvrdil její vliv na zvýšení objemu prsou. Rozvoj gelu byla provedena týmem mezinárodních odborníků v oblasti kosmetologie. Big Bust nejen zvyšuje objem hrudníku, ale upravuje svůj tvar a dělá to více pružná.

Hodnotit tento příspěvek

Složení Big Bust

Vysoká účinnost korekce ženského prsu Big Bust zajišťuje jeho přírodní složení. Gel obsahuje přírodní složky, které jsou aktivně používá v kosmetice. Nástroj se skládá z následujících složek:
Kyselinu hyaluronovou. Je součástí většiny kosmetických přípravků používaných pro opravy kůže. Kyselina hyaluronová má dobré účinky na různých vrstvách kůže, omlazující to.
Léčivé výtažky z marshmallow. Komponenta rychle proniká do měkkých tkání, obnovení její pružnost. Funkce Altea je, že poskytuje stabilní a dlouhotrvající výsledek.
Chmelový extrakt. Má vliv na buněčné úrovni. Chmelový extrakt dělá prsa více vláčnou a pružnou. Efektu je dosaženo tím, že obnoví vody a oleje rovnováhu.
Ovesný extrakt. Komponenty rychle vyhlazuje a napíná kůži na hrudi.
Pelyněk extrakt. Odpovědnost za plnění tuků problémových oblastí.
Big Bust rysem je, že to má komplexní účinek na hrudi. Gel vzorec je vybrán tak, aby jeho jednotlivé součásti zvýšit účinek navzájem.
Big Bust je zcela bezpečný pro ženské tělo. To není návykový, nebo alergické reakce. Pokud máte individuální nesnášenlivost jednotlivých složek léku, jeho použití je kontraindikováno.

Jak ji používat Big Bust?

Tvůrci Big Bust vyvinuli speciální schéma. K dosažení požadovaného výsledku, musíte provést následující:
Zbavte pleť nečistot.
Naneste gel na suchou pokožku.
Pro 2-3 minut, aby se VETŘETE gel, masírovat Prsa.
Trvání průběhu rekonstrukce prsu pomocí BigBust je 4 týdny. První výsledky jsou viditelné za 14 dnů.

Cena


890 Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Big Bust? V lékárně. V obchodě.

Tento výrobek je dodáván do všech měst České republiky.

Jak to funguje Big Bust?

Big Bust komponenty jsou absorbovány během pár minut. Díky této funkci umožňuje masáž akci. Jako výsledek, kůže nemá strie jsou tvořeny. Pokud po postupu, na hrudi bylo malé množství gelu, může být promyje vodou nebo počkejte, dokud se úplně vstřebává.
Big Bust umožňuje zvýšit velikost prsou o 2 bez operace, injekce a hormony. Poprsí má atraktivní zaoblený a symetrický tvar. Podél cesty, Big Bust pozastaví vývoj přirozený proces stárnutí kůže, odstraňuje vrásky a strie.