Bactefort logo

Bactefort

Bactefort
2.9 (58.95%) 19 votes
Oficiální obchod

Co to je?

Bactefort – směs rostlinných extraktů ve formě koncentrovaných kapiček pro vnitřní použití, určených k odstranění střevních parazitů a následků spojených s jejich životně důležitou aktivitou v těle. Má mnoho užitečných vlastností: antimikrobiální, laxativum, antitoxické, normalizuje trávení. Bactefort kapky jsou snadno použitelné, nevyžadují lékaře a předpis, lék může být používán doma, podle pokynů na obalu. Přírodní složení je neškodné: potvrzují se testy a certifikáty kvality.

Složení

Bohatá rostlinná směs účinně bojuje proti parazitům v těle. Činí katastrofálně hlísty, čistí a uvolňuje toxiny z orgánů a vytváří normální fungování trávicího systému. Výtažky rostlin, které se nacházejí ve složení Bactefort, obecně pomáhají zlepšovat tělo. Tráva paliva (extrakt) - má antimikrobiální účinek, fungicidní, antiparazitární. Stimuluje trávení. Birch listy (extrakt) je silné přírodní antibiotikum. Extrakt z břízy má antiseptické vlastnosti, má diuretický účinek. Proto Bactefort co nejrychleji klesá toxiny. Listy vlašských ořechů (výtažek) - jedou parazity a projevují je prostřednictvím laxativního účinku. Květy (extrakt) - stejně jako extrakt z listů vlašských ořechů, uvolňuje toxické látky pro helminty. Ve složení extraktu z Bactefortu z tansy květů posiluje výkon žluče, příznivý účinek na žlučník a uvolňuje zánět. Kořen zázvoru (extrakt) - normalizuje trávicí procesy, které trpí zásadní aktivitou parazitů.

Jak používat?

Vzhledem k tomu, že Bactefort je koncentrovaný produkt, je přirozený, musí být zředěn kapalinou, nejlépe vodou. U 100-150 ml čisté vody potřebuje dospělý 20 kapek - jak uvádí výrobci v pokynech pro použití přípravku Bactefort. Během dne se nápoj již nespotřebovává. Dost 1 dávku. Před jídlem se užívá antihelmintikum, nejlépe ráno.

Jak to funguje?

Důsledky a výsledek použití nápoje z Bactefortu: bylinné extrakty v těchto kapkách mají laxativní, diuretické a choleretické účinky. A to znamená, že za několik hodin (a kdo má minuty) začnete běžet na záchod. Proto není vhodné vzít Bactefort kapky na silnici. Ale výsledek je skutečně velmi dobrý - pokud máte koneckonců hlísty v trávicím traktu, ponecháte to velmi rychle. Bactefort má následující účinky: choleretická; diuretikum; laxativum; stimuluje intestinální motilitu; zlepšuje trávení; zvyšuje chuť k jídlu. Všechny tyto vlastnosti jsou určeny pro co nejdříve přišla z těla parazita. Nezapomeňte na toxiny, které vznikly během jeho života. Mají dlouhou dobu otrávit tělo a zbavit se jich podle potřeby. Proto lék také čistí škodlivé látky.

Cena

990
Na skladě! Objednat nyní!

Kde koupit Bactefort?


Tento produkt je dodáván všem městům v České republice, zejména: Prague, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice.
Oficiální obchod